Oszedł Tadeusz Mierecki

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 6 listopada 2014 r.odszedł nasz Kolega, ceniony sędzia i zasłużony działacz Automobilklubu Gorzowskiego oraz Polskiego Związku Motorowego, Wspaniały Człowiek Ś.P. Tadeusz Mierecki. Pogrzeb Tadeusza odbędzie się w poniedziałek, 10 listopada 2014 r. o godz 12:30 na cmentarzu przy ul. Żwirowej w Gorzowie Wlkp.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia

Koleżanki i Koledzy

Tadeusz Mierecki działalność w Automobilklubie Gorzowskim rozpoczął w roku 1976, czyli od jego reaktywowania. Było to dla niego realizacją swojej pasji dla sportu samochodowego. Przez wiele lat był Przewodniczącym Okręgowej Komisji Sportu przy Zarządzie Okręgu PZM, Skarbnikiem Automobilklubu Gorzowskiego oraz Członkiem Zarządu Okręgu Polskiego Związku Motorowego w Zielonej Górze. Sędzia sportu samochodowego, motocyklowego oraz organizator sportu popularnego i turystyki. Wieloletni uczestnik Konkursowych Jazd Samochodowych i zawodnik w rajdach samochodów terenowych, uczestnik rajdów nawigacyjnych i ratownictwa drogowego. Współorganizator wielu rund (eliminacji) Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w Gorzowie Wlkp. W początkowym okresie swej działalności organizował konkursowe jazdy samochodowe, rajdy okręgowe i strefowe oraz kierował ich organizacją. Rozpoczęcie organizacji eliminacji i rund w rajdach samochodów terenowych w Automobilklubie Gorzowskim, to jego znaczący udział. Przygotował trasy, organizował próby i odcinki specjalne, kierował zespołami sędziowskimi na odcinkach. Zawsze aktywnie działał dla popularyzacji rajdów terenowych w naszym kraju i wszelkich próbach ściągnięcia sponsorów jak również zwiększenia ilości zawodników.

Pozostawił po Sobie trwały ślad w postaci zrealizowanych projektów i pomysłów. W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako pogodny i niebywale cierpliwy przyjaciel.

   
   

Licznik odwiedzin  

178245
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystkie dni
48
72
605
177081
864
2426
178245

Twój IP: 54.227.51.103
Czas serwera: 2017-12-11 12:55:43
   
Copyright © 2017 Automobilklub Gorzowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.